Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Vyhodnotenie Majstrovstiev okresu v atletike žiakov a žiačok základných škôl škol. rok 2018/2019

Vyhodnotenie Majstrovstiev okresu v atletike žiakov a žiačok základných škôl škol. rok 2018/2019Vytlačiť
 

.....................Vyhodnotenie Majstrovstiev okresu v atletike žiakov a žiačok základných škôl škol. rok 2018/2019

Dňa 10.5.2019 z poverenia Okresného úradu v Nitre, odbor školstva zorganizovalo CVČ Rovňanova 7, Zlaté Moravce školské majstrovstvá okresu v atletike žiakov a žiačok základných škôl.

Podujatia sa zúčastnilo 144 účastníkov.

.

Výsledky MO v atletike žiakov a žiačok ZŠ - jednotlivci

 

 Vyhodnotenie - beh 60 metrov – chlapci ZŠ

 

Meno, priezvisko

škola

Výkon

s

Por.

body

Matej Hudec

Sľažany

7,75

1.

11

Marcel Tatarkovič

Červený hrádok

7,78

2.

9

Daniel Šebík

Mojmírova ZM

8,06

3.

8

Gabriel Orlík

Topoľčianky

8,16

4.

7

Kevin Kotlár

Robotnícka ZM

8,17

5.

6

Samuel Šabo

Žitavany

8,18

6.

5

Martin Turza

Topoľčianky

8,25

7.

4

Andrej Mishko

Jedľové Kostoľany

8,31

8.

3

David Jurík

Skýcov

8,36

9.

2

Juraj Tonka

Sľažany

8,37

10

1

   

Vyhodnotenie - beh 300 metrov – chlapci ZŠ

 

Meno, priezvisko

škola

Výkon

s

Por.

body

Matej Hudec

Sľažany

42,57

1.

11

Tomáš Čulák

Mojmírova ZM

43,03

2.

9

Filip Tonkovič

Červený Hrádok

45,96

3.

8

Kevin Kotlár

Robotnícka ZM

46,30

4.

7

Dominik Herda

Sľažany

46,61

5.

6

Bohumír Šabík

Červený Hrádok

46,82

6.

5

Richard Laktiš

Mojmírova

47,13

7

4

Matej Bánsky

Sv.DonBosca ZM

48,52

8

3

David Jurík

Skýcov

49,96

9

2

Lukáš Hitka

Tesárske Mlyňany

50,44

10

1

 

Vyhodnotenie - beh 1000 metrov – chlapci ZŠ

 

Meno, priezvisko

škola

Výkon

min

Por.

body

Peter Hruška

Sv.Don Bosca ZM

3:11,64

1.

11

Andrej Mishko

Jedľové Kostoľany

3:31,11

2.

9

Gabriel Orlík

Topoľčianky

3:16,42

3.

8

Petrik Zaťko

Robotnícka ZM

3:17,36

4.

7

Kristián Hlavatý

Obyce

3:21,92

5.

6

Filip Matejov

Sľažany

3:21,92

6.

5

Matúš Jurík

Obyce

3:22,24

7.

4

Benjamín Šabík

Červený Hrádok

3:24,47

8.

3

Lukáš Mašír

Topoľčianky

3:3:31,11

9.

2

Marek Bužík

Mojmírova ZM

3:33,85

10.

1

 

Vyhodnotenie - skok do diaľky – chlapci ZŠ

 

Meno, priezvisko

škola

Výkon

cm

Por.

body

Daniel Šebík

Mojmírova ZM

492

1.

11

Maxim Kratka

Robotnícka ZM

490

2.

9

Peter Hruška

Sv.Don Bosca ZM

481

3.

8

Dominik Herda

Sľažany

480

4.

7

Patrik Richter

Topoľčianky

478

5.

6

Antoni Pesquero Śvec

Pribinova ZM

470

6.

5

Framk Karvai

Robotnícka ZM

452

7.

4

Simon Drienovský

Jedľové Kostoľany

446

8.

3

Bohumír Šabík

Červený Hrádok

446

9.

2

Kristián Hlavatý

Obyce

432

10.

1

 

Vyhodnotenie -  vrh guľou – chlapci ZŠ

 

Meno, priezvisko

škola

Výkon

m

Por.

body

Denis Hrúzik

Topoľčianky

11,10

1.

11

Frank Karvai

Robotnícka

10,20

2.

9

Emanuel Kováč

Červený Hrádok

9,95

3.

8

Alexander Nekoranec

Sľažany

9,65

4.

7

Matúš Jurík

Obyce

9,40

5.

6

Alex Plaštiak

Tesárske Mlyňany

9,20

6.

5

Tibor Krchňavý

Sv.Don Bosca ZM

9,05

7.

4

Denis Kráľ

Červený Hrádok

9,00

8.

3

Jakub Krnáč

Pribinova ZM

9,00

9.

2

Patrik Šabo

Žitavany

8,50

10.

1

   

Vyhodnotenie – hod kriketovou loptičkou – chlapci ZŠ

 

Meno, priezvisko

škola

Výkon

    m

Por.

body

Emanuel Kováč

Červený Hrádok

58,0

1.

11

Timotej Galamboš

Robotnícka ZM

56,1

2.

9

Adam Štuller

Žitavany

54,5

3.

8

Simon Drienovský

Jedľové Kostoľany

54,0

4.

7

Patrik Richter

Topoľčianky

51,0

5.

6

Samuel Petrík

Mojmírova ZM

48,3

6.

5

Kristián Ondruška

Sľažany

45,4

7.

4

Michal Očovský

Pribinova ZM

40,6

8.

3

Martin Ivan

Sv.Don Bosca ZM

38,9

9.

2

Albert Jurík

Obyce

28,0

10.

1

 

Vyhodnotenie – štafeta 4x60 metrov – chlapci ZŠ

 

škola

Výkon

s

Por.

body

Sľažany

33,19

1.

11

Sv.Don Bosca ZM

34,40

2.

9

Mojmírova ZM

34,50

3.

8

Obyce

34,83

4.

7

Jedľové Kostoľany

35,53

5.

6

Tesárske Mlyňany

35,89

6.

5

Žitavany

35,96

7.

4

Beladice

36,12

8.

3

Robotnícka

36,43

9.

2

Červený Hrádok

D

 

 

 

Vyhodnotenie - beh 60 metrov – dievčatá ZŠ

 

Meno, priezvisko

škola

Výkon

    s

Por.

body

Katarína Danková

Mojmírova ZM

8,81

1.

11

Ivana Tešíková

Sľažany

8,83

2.

9

Ema Paulová

Sľažany

9,05

3.

8

Juliana Pivarčiová

Sv.DonBosca ZM

9,10

4.

7

Sara Bronišová

Mojmírova

9,14

5.

6

Alexandra Pacalajová

Topoľčianky

9,17

6.

5

Veronika Laktišová

Topoľčianky

9,18

7.

4

Denisa Plaštiaková

Tesárske Mlyňany

9,39

8.

3

Monika Lacová

Tesárske Mlyňany

9,43

9.-10.

2

Stella Strečková

Obyce

9,43

9.-10.

2

  

Vyhodnotenie – beh 300 metrov – dievčatá ZŠ

 

Meno, priezvisko

škola

Výkon

s

Por.

body

Emma Páleniková

Sv.Don Bosca ZM

49,91

1.

11

Dominika Gajdošová

Červený Hrádok

54,10

2.

9

Timea Krajčiová

Sľažany

54,47

3.

8

Kristína Ondrejková-Čulíková

Žitavany

54,49

4.

7

Alexandra Sarková

Mojmírova ZM

55,21

5.

6

Karolína Meňhertová

Červený Hrádok

56,21

6.

5

Emma Jelínková

Mojmírova ZM

56,64

7.

4

Liliana Malá

Robotnícka ZM

56,80

8.

3

Lujza Mihalíková

Skýcov

56,82

9.

2

Alexandra Farkašová

Sľažany

57,06

10.

1

     

Vyhodnotenie - beh 800 metrov – dievčatá ZŠ

 

Meno, priezvisko

škola

Výkon

  min

Por.

body

Dorota Belicová

Pribinova

2:54,99

1.

11

Paula Mandelíková

Mojmírova ZM

2:57,90

2.

9

Ema Penzéšová

Tesárske Mlyňany

3:02,40

3.

8

Kaila Súkeniková

Obyce

3:07,84

4.

7

Erika Nagyová

Červený Hrádok

3:09,56

5.

6

Lucia Dobiášová

Sľažany

3:14,68

6.

5

Nina Šimalová

Robotnícka ZM

3:18,90

7.

4

Katarína Gluščuková

Tesárske Mlyňany

4:02,37

8.

3

 

Vyhodnotenie – skok do diaľky – dievčatá ZŠ

 

Meno, priezvisko

škola

Výkon

cm

Por.

body

Ema Paulová

Sľažany

397

1.

11

Ema Penzešová

Tesárske Mlyňany

394

2.

9

Ivana Tešíková

Sľažany

384

3.

8

Emma Páleniková

Sv.Don Bosca ZM

380

4.

7

Laura Medzayová

Žitavany

373

5.

6

Sara Bronišová

Mojmírova ZM

368

6.

5

Alexandra Pacalajová

Topoľčianky

363

7.

4

Stella Strečková

Obyce

363

8.

3

Miroslava Orolínová

Pribinova ZM

349

9.

2

Dominika Gajdošová

Červený Hrádok

343

10.

1

 

Vyhodnotenie – vrh guľou – dievčatá ZŠ

 

Meno, priezvisko

škola

Výkon

   m

Por.

body

Sofia Šlosiarová

Topoľčianky

12,00

1.

11

Sandra Kovačičová

Robotnícka ZM

9,00

2.

9

Sára Szénásiová

Červený Hrádok

9,00

3.

8

Paula Kormúthová

Robotnícka ZM

8,60

4.

7

Lucia Dobiášová

Sľažany

8,10

5.

6

Alexandra Jonisová

Pribinova ZM

8,00

6.

5

Denisa Plaštiaková

TesárskeMlyňany

7,56

7.

4

Laura Medzayová

Žitavany

7,50

8.

3

Monika Lacová

Tesárske Mlyňany

7,00

9.

2

Alexandra Fábryová

Beladice

6,60

10.

1

:

Vyhodnotenie – hod kriketovou loptičkou – dievčatá ZŠ

 

Meno, priezvisko

škola

Výkon

m

Por.

body

Paula Kormuthová

Robotnícka ZM

51,7

1.

11

Sára Szénásiová

Červený Hrádok

34,8

2.

9

Katarína Herdová

Sv.Don Bosca ZM

33,7

3.

8

Alexandra Šabová

Obyce

32,3

4.

7

Simona Katrušinová

Pribinova ZM

31,4

5.

6

Bibiána Drienovská

Jedľové Kostoľany

30,0

6.

5

Gabriela Laktišová

Topoľčianky

28,8

7.

4

Paula Mandelíková

Mojmírova ZM

27,0

8.

3

Sofia Šimonová

Sľažany

22,4

9.

2

Laura Lukáčová

Žitavany

15,8

10.

1

 

Vyhodnotenie – štafeta 4x60 metrov – dievčatá ZŠ

 

škola

Výkon

    s

Por.

body

Sľažany

36,41

1.

11

Sv.Don Bosca ZM

37,58

2.

9

Červený Hrádok

37,72

3.

8

Mojmírova ZM

38,00

4.

7

Pribinova ZM

38,02

5.

6

Robotnícka ZM

39,10

6.

5

Obyce

39,15

7.

4

Topoľčianky

39,35

8.

3

Tesárske Mlyňany

39,96

9.

2

Vyhodnotenie MO v atletike žiakov a žiačok ZŠ – podľa škôl

 

Žiaci základných škôl

škola

60m

300m

1000m

Diaľka

Guľa

Štafeta

Lopt.

Body

Por.

Sľažany

12

17

5

7

7

11

4

63

1.

Robotnícka ZM

6

7

7

13

9

2

9

53

2.

Červený Hrádok

9

13

3

2

11

-

11

49

3.

Mojmírova ZM

8

13

1

11

-

8

5

46

4.

Topoľčianky

11

-

10

6

11

-

6

44

5.

Sv. Don Bosca

-

3

11

8

4

9

2

37

6.

Jedľové Kostoľany

3

-

9

3

-

6

7

28

7.

Obyce

 

-

Súbor na stiahnutie vyhodnotenie.pdf vyhodnotenie.pdf (661 kB)

 
 

Sms, e-mail služba

dnes je: 24.5.2019

meniny má: Ela

webygroup
ÚvodÚvodná stránka