Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Vyhlásenie Mesta Zlaté Moravce

Vyhlásenie Mesta Zlaté MoravceVytlačiť
 

Vyhlásenie

Mesto Zlaté Moravce pokladá za dôležité reagovať na nepravdivé informácie týkajúce sa predaja mestskej  budovy „Dom služieb“ v Zlatých Moravciach. Aby sme predišli nedorozumeniam a občanom poskytli objektívne informácie, uvádzame veci na správnu mieru:

Mesto Zlaté Moravce dalo vypracovať znalecký posudok na stanovenie všeobecnej hodnoty budovy – Domu služieb súp. č. 444 – mestského majetku  najmä, nie však výlučne,  pre účely zistenia technického stavu tejto nehnuteľnosti.

Je potrebné zdôrazniť, že Mesto je pri nakladaní s majetkom mesta povinné postupovať podľa zákona č. 138/1990 Z. z. o majetku obcí a podľa účinných Zásad hospodárenia a nakladania s majetkom mesta.

Na základe uvedeného je zrejmé, že v prípade predaja nehnuteľnosti – Domu  služieb - je potrebné schválenie takéhoto prevodu mestským zastupiteľstvom.

Vzhľadom na skutočnosť, že väčšia časť budovy je v prenájme tretích osôb a ostatná časť je využívaná pre potreby Mesta Zlaté Moravce, v súčasnosti vedenie mesta neuvažuje o odpredaji tejto nehnuteľnosti.

 

JUDr. Uličná Ivanová Michaela

právnik

.


 
 

Sms, e-mail služba

dnes je: 18.12.2018

meniny má: Sláva, Slávka

webygroup
ÚvodÚvodná stránka