Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Výbory v mestských častí a občianske rady

I. Výbor mestskej časti č. I. zahŕňa ulice:

Beňadická cesta, Bernolákova, Dlhá, J. Jesenského, Kollárova, Lúčna, M. Urbana, Štefánikova, Štúrova, Tekovská, Tolstého, Vajanského, 1. mája 2 – 22 (párne čísla), A. Kmeťa, Janka Kráľa, Ľ. Podjavorinskej, Migazziho, Mlynská, Nábrežie za majerom, Nám. A. Hlinku, Nám. hrdinov, Prílepská, Poštová, Robotnícka, Sama Chalupku, SNP, Spojovacia, Svätoplukova, Železničiarska, Župná, Gorazdova, Hviezdoslavova 2-30, J. C. Hronského, Kukučínova, Moyzesova, Pod dielami, Poľná, Pribinova, Sládkovičova, Slavianska, Slnečná, Smetanova, Tajovského, Tribečská, T. Vansovej, Záhradnícka, Čajkovského, Dobšinského, E. M. Šoltésovej, Hečkova, Hollého, Hoňovecká, Inovecká, Krátka, Krížna, Murgašova, Odbojárov, Potočná, Rázusova, Slovenskej armády, Tichá, Továrenská, Zelená, Žitavské nábrežie

Členovia výboru z radov poslancov: MVDR. Marta Balážová, Ing. MPH. Marta Eckhardtová, PaedDr. Štefan Halgaš, Ing. Ľuboš Orolín, PaedDr. Pavol Petrovič, PharmDr. JUDr. Ivona Vicianová

Členovia výboru z radov odborníkov: Ivan Laktiš, Oľga Krajniaková, Radovan Štekl, Jozef Škvarenina st., Ing. Milan Šumný, Mgr. Milan Galaba   

 

II. Výbor mestskej časti č. II. zahŕňa ulice:

1. mája 1-51 (nepárne čísla), 1. mája 26-76 (párne čísla) Radlinského, Duklianska, Mládeže, Mojmírova, Brezová, Kalinčiakova, Školská, Dolné vinice, M. Benku, Nitrianska, Obrancov mieru, Rovňanova, Staničná, Šafranická, Viničná, Hviezdoslavova 32-82, Do kratín, Do remanancií, Hájova, Pod hájom, Priemyselná, Tehelná, Martinský breh,

Členovia výboru z radov poslancov:  Ing. Erich Borčin, JUDr. Michal Cimmermann, PaedDr. Ida Ďurčeková, Stanislav Ivanovič, PaedDr. Klaudia Ivanovičová, Mgr. Erika Kukučková, Ivan Madola, Mgr. Pavel Šepták, Mgr. Denisa Uhrinová

Členovia výboru z radov odborníkov: Bc. Roman Gálik, Marián Čižmár, Ing. Ján Valach, Mária Špirková, Mgr. Jozef Zlatňanský, Michal Buxar, Vladimír Valent,Peter Martinec,Emil Hudák       



III. Výbor mestskej časti č. III. (mestská časť Chyzerovce) zahŕňa ulice:

Baničova, Bottova, B. S. Timravy, Družstevná, Hurbanova, Chyzerovecká, Janka Matúšku, Karola Kuzmányho, Kraskova, M. M. Hodžu, M. Pružinského, Palárikova

Členovia z radu poslancov: Ing. Anna Pacalajová

Členovia výboru z radov odborníkov: Mária Ďurčeková, Ján Drahoš, Monika Tížňovská, Marián Tomajko, Jozef Sýkora, Emília Némová

 



IV. Výbor mestskej časti č. IV. (mestská časť Prílepy) zahŕňa ulice:

Čierna dolina, Hlavná, Horný majer, Nová, Obecná, Parková,
Členovia z radu poslancov:  predseda Ing. Marek Holub

Členovia výboru z radov odborníkov: Peter Páleník, Juraj Zelenka, Irena Vencelová, Amália Kozolková           

 


 

dnes je: 20.8.2019

meniny má: Anabela

podrobný kalendár

ÚvodÚvodná stránka