Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Vstupenky do divadla už kúpite aj cez internet

Vstupenky do divadla už kúpite aj cez internetVytlačiť
 

foto

Mestské stredisko kultúry a športu (MSKŠ) Zlaté Moravce spustilo v marci praktickú novinku. Lístky do divadla si môžu ľudia zakúpiť už aj online. Doposiaľ to bolo možné len osobne v kancelárii MSKŠ.

Lístky na divadelné predstavenia konané v MSKŠ Zlaté Moravce si môžete objednať na internetovej adrese www.kulturazm.sk. Stačí si jednoducho vybrať predstavenie, zvoliť konkrétne miesta na sedenie a objednať.

Po potvrdení rezervácie dostanete mail s ďalšími inštrukciami ohľadom platby. Možnosti sú dve – buď prídete vstupenky vyplatiť osobne do kancelárie MSKŠ, alebo ich uhradíte bankovým prevodom. Na zaplatenie máte rovných päť dní. Pokiaľ to do piatich dní nestihnete, rezervácia vám prepadá. Ak si zvolíte platbu prevodom cez internetbanking, MSKŠ vám lístky vytlačí a prevziať si ich budete môcť hodinu pred predstavením.

Online objednávanie zatiaľ funguje len pri divadelných predstaveniach. Lístky do Kina Tekov sa v súčasnosti na internete kúpiť nedajú. Vedenie MSKŠ ale nevylučuje, že v budúcnosti takáto možnosť pribudne.

 Ľudia, ktorí sú zvyknutí zakupovať si divadelné vstupenky starým spôsobom - osobne, bez zapojenia internetu, môžu ostať pokojní. Takáto možnosť ostáva aj naďalej, vždy počas pracovných hodín v pokladni kancelárie MSKŠ.

Kultúrne stredisko za zavedenie internetového objednávania nezaplatilo zo svojho rozpočtu ani cent. Chod systému však bude spoplatnený. „Prevádzkovateľovi webu budeme platiť ročný poplatok, ktorý sa bude odvíjať od počtu predstavení. Aktuálne to preto nevieme presne vyčísliť,“ povedala riaditeľka MSKŠ Simona Holubová, ktorá ale odhaduje, že to môže zhruba vyjsť na 200 až 300 eur.

Peter Klimant


 
 

Sms, e-mail služba

dnes je: 19.10.2019

meniny má: Kristián

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka