Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Rande s našim mestom na Slnečnej ulici už po štvrtý krát.Vytlačiť
 

Areál Materskej školy na Slnečnej ulici ožil 9. júna v netradičnom čase - popoludní. Od 16:00 hod. postupne prichádzali rodičia s deťmi, starí rodičia, ale i dobrovoľníci z radov zamestnancov EMO, ktorí sa zapojili do najväčšej dobrovoľníkej aktivity v strednej Európe – Naše mesto. V materskej škole sme sa na tomto podujatí stretli už po štvrtý krát. Tento rok sme si dali za cieľ zlepšiť prostredie areálu úpravou časti dvora so starým pieskoviskom, vysadením nových stromov. Masa dobrovoľníkov stihla ešte nový náter na preliezačky a úpravu okolo vysadených stromov, ktoré nám robia radosť už celý rok. Dobrovoľníctvo sa charakterizuje ako nezištná aktivita na podporu dobra a zlepšovanie ľudského života, ako zdroj rozvoja a získavania zručností ale je cenené aj pre utužovanie vzťahov a nadväzovanie nových kontaktov. Túto časť sme naplnili spoločnými aktivitami s deťmi na ihrisku, ktoré sa aktívne zapojili do pracovných aktivít tiež – zbierali popadané šišky, zametali chodníky, polievali... Vyvrcholením pekného a najmä aktívneho popoludnia bola spoločná grilovačka. Všetkým dobre padli grilované dobroty a kúsok jahodových dobrôt od šikovných mamičiek.

Ďakujeme všetkým dobrovoľníkom a už teraz sa tešíme na ďalšie podobné spoločné stretnutie našej komunity! 

S nadáciou  Pontis plánujeme pokračovať v projekte Naše mesto. Financie na ďalší rozvoj chceme získať zapojením nášho projektu  do  hlasovania širokej verejnosti. Prosíme o podporu a ďakujeme za každý hlas ! 

 

Ahoj, ak máš záujem, hlasuj, alebo pošli mail ďalším známym, ktorí by mali záujem pomôcť deťom v materskej škole v Zlatých Moravciach. 

Žiadame o grant pre Materskú školu v Zlatých Moravciach, Slnečná 2 vo výške 1 000 € na projekt s názvom „Mesto Zlaté Moravce.

Ako hlasovať?

1.     kliknite na link  https://www.seas.sk/clanok/ukazte-sa-v-dobrom-svetle-2018/351/hash/02a1a14ea713383f9a0a8ac6f3c6ff842c8f50d3

2.     keď vyplníte základné údaje, vyberte projekt „Mesto Zlaté Moravce“,

3.     obdĺžnik so šípkami presuňte doprava a odošlite (viď červená šípka),

4.     na e-mail Vám príde správa (noreply), aby ste hlasovanie potvrdili, kliknite   

              na Link pre overenie.  Po potvrdení správy sa hlas započíta.
...................


 
 

Sms, e-mail služba

dnes je: 18.2.2019

meniny má: Jaromír

webygroup
ÚvodÚvodná stránka