Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Nové okná na materskej škole, postavila sa i terasaVytlačiť
 

foto

Počas letných prázdnin prebehla rekonštrukcia v Materskej škole Prílepy. Vymenili sa okná za nové plastové a došlo aj k vybudovaniu terasy pred vstupom do budovy.

Na budove materskej školy sa vymenilo celkovo šesť okien. Pôvodné drevené boli podľa vyjadrenia Mesta Zlaté Moravce, ktoré je zriaďovateľom tejto škôlky, už znehodnotené a neplnili svoju funkciu. Potrebná bola i výstavba terasy pred vstupom do budovy.

Ako uviedol viceprimátor Marek Holub, výmena okien vyšla 4 637 eur, výstavba terasy stála 3 149 eur. Finančné prostriedky boli vyčlenené v rámci rozpočtu mesta. Rekonštrukčné práce prebehli v mesiaci júl.

Materská škola Prílepy sídli v budove bývalého kaštieľa v Prílepoch. Okrem škôlky túto budovu využíva Slovenská pošta, Mestské stredisko kultúry a športu má v správe časť budovy, v ktorej sa nachádza sála slúžiaca na spoločenské akcie. Budovu využíva aj Výbor mestskej časti Prílepy a sídli tu i rozhlasová ústredňa.

Naposledy sa na budove menili okná a dvere v apríli tohto roku, rekonštrukcia sa vtedy realizovala v miestnosti výboru mestskej časti.

Peter Klimant


 
 

Sms, e-mail služba

dnes je: 19.9.2019

meniny má: Konštantín

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka