Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Mestské stredisko kultúry a športu

Mestské stredisko kultúry a športu


Zmluvy-archív
Zmluvy, objednávky, faktúry - kliknite na text pre zobrazenie
Cenník prenájmu MSKŠ – divízia šport

 

Štruktúra MSKŠ Zlaté Moravce
www.mskszm.sk, www.facebook.com/MSKSZM/

Online nákup vstupeniek

Adresa:
Mestské stredisko kultúry a športu p.o.
Nám. A. Hlinku č.1
953 01 Zlaté Moravce
Telefón:037/ 6423 277
e-mail: mskszlatemoravce@gmail.com

Simona Holubová, riaditeľka MSKŠ
e-mail : msks.holubova@gmail.com
tel.č.:037/6426421

MSKŠ Divízia kultúry, Namestie A. Hlinku 1, Zlaté Moravce
PaedDr.Klaudia Ivanovičová – programová pracovníčka
Lucia Gažiová – administratívna pracovníčka
tel.č.:037/6423277 - predaj vstupeniek
mobil : 0901 708 907
e-mail : mskszlatemoravce@gmail.com

KINO Tekov
Stanislav Ivanovič – vedúci kina
tel.č.:037/6426422
e-mail : kinotekov@gmail.com

MSKŠ Divízia športu, Továrenská 46, Zlaté Moravce
tel.č.: 037/6421450, mobil : 0948016610
e-mail : sport@tekov.sk

MSKŠ – mestská knižnica - Robotnícka 25, Zlaté Moravce
Anna Šútorová – vedúca knižnice
tel.č.:037/6323051
e-mail : kniznicazm@gmail.com

 

Mestské stredisko kultúry a športu p.o.

Mestské stredisko kultúry a športu / ďalej len MSKŠ / je príspevkovou organizáciou mesta Zlaté Moravce, sídli v bývalom kaštieli rodiny Migazziovcov na Námestí A.Hlinku. MSKS vzniklo 1.1.2012 splynutím Mestského kultúrneho strediska a správy športových zariadení. MSKŠ zabezpečuje najmä činnosť, ktorá aktívne vytvára podmienky pre tvorivé kultúrne a športové aktivity obyvateľov, organizuje kultúrny, športový a spoločenský život obyvateľov mesta Zlaté Moravce.

Pod správu MSKŠ patrí:
Mestský dom kultúry / kaštieľ Migázziovcov  /má za cieľ prinášať obyvateľom Zlatých Moraviec široké spektrum kultúrno – spoločenských podujatí. Ponúkame milovníkom umenia i dobrej zábavy po celý rok mnoho zážitkov pri návšteve divadelných predstavení, koncertov, prednášok, výstav, kurzov, či najrôznejších akcií. V našej ponuke nájdete pozvánky na profesionálne programy, ale vo väčšej miere chceme aktivizovať aj prezentáciu amatérskej, detskej a mládežníckej tvorby vo všetkých oblastiach kultúry. Mesto sa tak môže popýšiť bohatým kultúrnym životom a záujmovou činnosťou. Všetky potrebné informácie získate na stránke www.mskszm.sk, www.facebook.com/MSKSZM/ . Na našej stránke sa záujemcovia môžu dozvedieť všetky informácie o prevádzkach, podujatiach, prenájme priestorov a pod. Vstupenky na podujatia si môžete zakúpiť v kancelárii na Námestí A.Hlinku 1, alebo objednať telefonicky  037/ 6423 277, alebo emailom mskszlatemoravce@gmail.com.
 

Kino Tekov, V meste Zlaté Moravce má premietanie filmov dlhoročnú tradíciu. Prvé filmy sa v meste začali premietať začiatkom roku 1914.Mesto Zlaté Moravce v spolupráci s MSKŠ v rámci zachovania kina Tekov pristúpilo k zakúpeniu novej technológie premietania filmov v digitálnej podobe /digitálny projektor s 2D technológiou a príslušenstvom s možnosťou dokúpenia 3D technológie a zakúpenie Dolby zvuku s príslušenstvom./ Kino Tekov je od novembra 2015 spustené v nových priestoroch MSKŠ na ulici Námestie A. Hlinku č.1. Všetkým priaznivcom dobrých filmov ponúkame premiérové filmové novinky. Všetky potrebné informácie získate na stránke www.mskszm.sk, www.facebook.com/MSKSZM/ .


Mestská knižnica v Zlatých Moravciach je kultúrna a vzdelávacia inštitúcia, ktorej poslaním je budovať knižničný fond pre používateľov všetkých vekových, sociálnych a profesijných skupín. Plní funkciu verejnej knižnice a poskytuje služby pre obyvateľov Zlatých Moraviec a okolia. Sídli v Základnej škole na Robotníckej ulici. Fond mestskej knižnice má univerzálny charakter. Obsahuje literatúru pre deti a mládež, tiež literatúru odbornú a beletriu pre dospelých. V súčasnosti má mestská knižnica vo svojom fonde viac ako 34 500 kníh a zviazaných periodík a 190 audiovizuálnych dokumentov. Čitatelia majú k dispozícii čitáreň s periodikami a 2 počítače s pripojením na internet. Knižnica, okrem iných služieb, ponúka pre čitateľov tiež objednávanie kníh z iných knižníc prostredníctvom MVS (medziknižničnej výpožičnej služby). Pracovníčky knižnice pravidelne v rámci kultúrno-výchovnej činnosti pripravujú rôzne akcie, ktoré sa realizujú v priestoroch knižnice. Sú to literárne hodiny k výročiam spisovateľov, rozprávkové hodiny a informatické prípravy pre žiakov základných a stredných škôl. Okrem týchto podujatí knižnica organizuje autorské besedy. Všetky potrebné informácie získate na stránke www.mskszm.sk, www.facebook.com/MSKSZM/ .


Futbalový štadión s kúpaliskom / bývalý CALEX /, zabezpečuje prevádzkovanie športových a telovýchovných zariadení. Areál ponúka a poskytuje priestory pre aktívne športovanie klubov, organizácií ako i jednotlivcov. Prevádzkujeme 2 trávnaté ihriská / hlavné ihrisko s prekrytou tribúnou pre divákov /, pomocné trávnaté ihrisko, ostatné trávnaté plochy, 5 tenisových kurtov, 400 m škvarovú atletickú dráhu, telocvičňu T-18, areál letného kúpaliska a viaceré sociálne a skladové priestory. Celý areál má rozlohu 7,6 ha a ponúka aktívny oddych počas celého roku.Všetky potrebné informácie získate na stránke www.mskszm.sk, www.facebook.com/MSKSZM/ .


Kultúrny dom v Chyzerovciach - Využitie všestranné na kultúrne podujatia, komerčné akcie informácie na MSKŠ.
Mestský amfiteáter - Využitie všestranné na kultúrne podujatia, komerčné akcie informácie na MSKŠ.
Všetky potrebné informácie získate na stránke www.mskszm.sk, www.facebook.com/MSKSZM/ .

 


 

Sms, e-mail služba

dnes je: 16.10.2019

meniny má: Vladimíra

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka