Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Gaudeamus igitur

foto

Gaudeamus igitur
Študentskou hymnou, slávnostným prejavom riaditeľky školy a želaním všetkého dobrého  sme začali nový školský rok v Gymnáziu Janka Kráľa v Zlatých Moravciach. Žiaci  boli prekvapení hneď ráno,  pri vstupe do tried.  Impozantná budova dostala  počas prázdnin nový nádych. Vybrúsené a nalakované parkety akoby pristavili kroky mnohých žiakov. Nový a moderný šat dostali aj priestory školskej jedálne. Obe investičné akcie boli financované Nitrianskym samosprávnym krajom. Naši žiaci sa môžu tešiť aj na športové aktivity, lebo z projektu sme získali 4500 Eur na  vybavenie telocvične. Zdravý životný štýl je podporovaný aktivitami projektu Žijeme zdravo.
Na  prvé dni nového školského roku sme v rámci Európskeho týždňa športu pripravili akciu Priveď svojho súrodenca k športu. Všetkých vás radi privítame v priestoroch telocvične gymnázia 12. 9. 2016 od 14. do 17. hodiny. Našou už takmer tradičnou aktivitou je súťaž Brána jazykov otvorená, na ktorej si 26. 9. 2016 zmerajú sily žiaci základných škôl.
Školské dni v Gymnáziu Janka Kráľa napĺňame prácou, zážitkami, priateľstvom, aby úspešní absolventi gymnázia našli svoje plnohodnotné  životné cesty.
Text: A. Rosenbergová
Foto: Mgr. P. Černo    
text k foto: Gaudeamus igitur v podaní bývalých aj súčasných žiačok školy


 

Sms, e-mail služba

dnes je: 20.9.2019

meniny má: Ľuboslav, Ľuboslava

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka