Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Vyhodnotenie 42. ročníka Večerného behu mestom Zlaté Moravce

Vyhodnotenie 42. ročníka Večerného behu mestom Zlaté MoravceVytlačiť
 

Dňa 11.10.2017 zorganizovalo Mesto Zlaté Moravce v spolupráci s Nitrianskym samosprávnym krajom,  CVČ, ZŠ Mojmírova, MSKaŠ,a Mestskou políciou 42. ročník Večerného behu Zlatými Moravcami.

Podujatie, ktorého sa zúčastnilo 249 súťažiacich rôznych vekových kategórií bolo realizované v rámci projektu  Nitrianskeho samosprávneho kraja. Súťažiaci umiestnení na prvých troch miestach v jednotlivých kategóriách obdržali diplomy a medaily.

Škola s najväčším počtom účastníkov bola ocenená pohárom primátora  mesta Zlaté Moravce.

 

Výsledky:

 

Deti narodené v roku 2012 a ml.

Chlapci :                1. Bystrík Tonkovič                             MŠ Slnečná ZM

                              2. Tobiáš Petrovič                               MŠ Žitavské nábrežie ZM

                              3. Dominik Havran                              MŠ Kalinčiakova ZM

Dievčatá:               1. Karolína Miklová                             MŠ Kalinčiakova ZM

                              2. Daniela Koláriková                          MŠ Slnečná ZM

                              3. Noemi Viglaská                               MŠ Sv. Alžbety ZM

ZŠ roč. 2009 – 2011

Žiaci:                     1. Adam Galamboš                             ZŠ Robotnícka ZM

                  2. Leo Valent                                       ZŠ Sv. Don Bosca ZM      

                              3. Daniel Pivarčík                               ZŠ Sv. Don Bosca ZM

Žiačky:                   1. Karolína Orbanová                         ZŠ Sv. Don Bosca ZM

                               2. Diana Čaladiková                          ZŠ Pribinova ZM

                               3. Soňa Samelová                             ZŠ Pribinova ZM

ZŠ roč. 2007 – 2008

Žiaci:                     1. Samuel Hanzlík                              ZŠ Pribinova ZM

                  2. Tomáš Chrenko                              ZŠ Mojmírova ZM

                              3. Maximilián Kratka                           ZŠ Robotnícka ZM

Žiačky:                  1. Henrieta Horváthová                       ZŠ Pribinova ZM

                              2. Erika Pacherová                             ZŠ Mojmírova ZM            

                              3. Viktória Veľká                                  ZŠ Pribinova ZM

ZŠ roč. 2005 – 2006

Žiaci:                     1. Benjamín Šabík                               ZŠ Červený Hrádok

                  2. Adam Kéri                                       ZŠ Sv.Don Bosca ZM

                  3. Kryštof Orban                                  ZŠ Sv.Don Bosca ZM

Žiačky:                  1. Erika Nagyová                                 ZŠ Červený Hrádok

                  2. Katarína Herdová                            ZŠ Sv.Don Bosca ZM

                  3. Emma Páleniková                           ZŠ Sv.Don Bosca ZM

ZŠ roč. 2002 - 2004

Žiaci:                     1. Andrej Mishko                                 ZŠ Jedľové Kostoľany

                  2. Peter Hruška                                   ZŠ Sv.Don Bosca ZM

                              3. Kristián Ivanička                              ZŠ Mojmírova ZM

Žiačky:                   1. Nina Šimalová                                ZŠ Robotnícka ZM

                               2. Viktória Polyáková                         ZŠ Sľažany

                   3. Beatrica Šabíková                          ZŠ Červený Hrádok

Dorastenci a dorastenky roč. 2001 –1998

Chlapci:                 1. Patrik Pacher                                  OA ZM

                              2. Radoslav Rajnoha                         ZŠ Jedľové kostoľany

Dievčatá:               1. Martina Mrázová                           OA ZM

                  2. Hana Melišková                             OA ZM

                              3. Kristína Jankovičová                    SOŠ Prílepská 6, ZM

Muži     1997-1977

                             1. Matej Páleník          BK Pyxida Čierne Kľačany                                                       2. Michal Valkovič      BK Pyxida Čierne Kľačany                    

Ženy     1996-1976

                                1. Dana Sýkorová                              BK Pyxida Čierne Kľačany

                               2. Eva Trubáčiková                             Sľažany

                               3. Helena Ondriašová                        Topoľčianky

Veteráni  1976 a st.

                                1. Mário Ondriáš                                 CK Machulince  

                               2. Ľubomír Ivan                        BK Pyxida Čierne Kľačany            

                               3. Michal Okosy                                 KT Šurany

 

Pohár primátora mesta získala ZŠ Mojmírova Zlaté Moravce.

                                                                              

                                                                                                                                                              Mgr.Jozef Zlatňanský

                                                                                                                                                                      riaditeľ CVČ

......................


 
 

dnes je: 14.12.2017

meniny má: Branislava, Bronislava

webygroup
ÚvodÚvodná stránka